Starosta Ostrovačic: S Grand Prix jsme se sžili. Přináší přivýdělek do rozpočtu
Lidé z Ostrovačic si za léta zvykli. Obec je do Grand Prix zapojená už mnoho let. Pronajímá například místa k parkování nebo tržiště.
Ve středu 20. května v Nemocnici Vyškov p. o. došlo ke slavnostnímu otevření zrekonstruovaného dětského oddělení, které se nachází ve druhém patře budovy A7.
Každý dům by mohl vyprávět – o stavbě samé, o majitelích nebo zajímavých nájemnících. Některé z nich si připomeneme. Sice se blížíme k náměstí, ale zatím stále zůstáváme v ulici Komenského, v minulosti nazývané...