Vlastivědný spolek Rosicko-Oslavanska je nově na facebooku
Jste rádi brzy o všem informovaní? Pak stačí jedno kliknutí a rázem budete vědět, co se děje v regionu Rosicka a Oslavanska. Místní Vlastivědný spolek je totiž nově na facebooku.
Nové využití získá bývalá administrativní budova TOS Kuřim v Blanenské ulici. Vznikne tam moderní správní a vzdělávací centrum. Víme, co všechno tam obyvatelé Kuřimi najdou.
Zastupitelé na svém dubnovém jednání schválili peníze z grantového programu města Velké Meziříčí pro terénní pečovatelskou službu. K rozdělení byly zhruba tři miliony a sedm set tisíc korun.