Retro zábava v Babicích byla ve stylu normalizace
V sobotu 15. 3. proběhla v Babicích Retro zábava ve stylu let minulých, přesněji let normalizace. Nechyběly dobové kostýmy ani výzdoba.
Náměšť získala významné ocenění. Jak to vnímá starosta města?
Město Šlapanice se obrací na své občany s prosbou o spolupráci při údržbě veřejného prostoru. V poslední době se stále častěji setkáváme s tím, že větve stromů a keřů z přilehlých soukromých pozemků zasahují do...