Na rosickém zámku byla oceněna dvacítka policistů
V úterý 23. září v historických prostorách rosického zámku převzala ocenění dvacítka policistů sloužících na okrese Brno-venkov.
Nové využití získá bývalá administrativní budova TOS Kuřim v Blanenské ulici. Vznikne tam moderní správní a vzdělávací centrum. Víme, co všechno tam obyvatelé Kuřimi najdou.
Zastupitelé na svém dubnovém jednání schválili peníze z grantového programu města Velké Meziříčí pro terénní pečovatelskou službu. K rozdělení byly zhruba tři miliony a sedm set tisíc korun.