Pátek 28.10.2016
Svátek má Šarlota/Zoe, zítra Den založení ČSR.

O čem se mluví

Protančete střevíce s Pavlem Novým na jubilejním rosickém Sportovním plese

Anna Goldmanová
pondělí 25.1.2016

Ilustrační foto
Autor: wikimedia commons

30. ledna 2016 od 19:30 se v kulturním domě Cristal v Rosicích uskuteční jubilejní desátý ročník Sportovního plesu. Pořádá jej Kulturní informační centrum Rosice a Kuželkářský Klub Slovan Rosice. Plesem budou provázet moderátoři Jarka Eliášová a Pavel Nový. K poslechu a tanci zahrají Hamrla boys, profesionálních hudebníci s repertoárem sahajícím od popu, rocku, oldies až po country.

Pro účastníky je přichystána tombola s leteckým zájezdem coby první cenou a občerstvení od firmy Brixton catering. Pozvání přijali a účast slíbili hosté Antonín Panenka, Imrich Bugár, Martin Altrichter, Barbora Černošková, Jiří Černošek.

Akce bývá doplněna doprovodným programem ve formě tanečních a sportovních vystoupení – které to bude letos, je prozatím překvapení. Účastníci uplynulých ročníků také např. mohli hlasovat v anketě o sportovce roku a předávala se cena nejlepším sporotvcům (jednotlivcům i oddílům) za uplynulý rok.

Poslední volné vstupenky jsou v předprodeji v kanceláři KIC v Rosicích – místa v sále stojí 300 Kč, místa u stolů v předsálí 200 Kč. Lze je rezervovat na tel. č. 546 492 196.

 

Zdroje: Miroslav Hamrla, KIC Rosice 1, KIC Rosice 2

Byl článek zajímavý?

Udělte článku hvězdičky, abychom věděli, co rádi čtete.
Čím více hvězdiček, tím lépe.